Lyžařská škola

Lyžařská škola

Vážení přátelé zimních radovánek na horách,
dovolte nabídnouti Vám služby naší LYŽAŘSKÉ ŠKOLY – SKI AREÁLU KUBOVA HUŤ. Vedle výuky sjezdového lyžování vyučujeme i snowboarding a běžkové lyžování.
Škola disponuje vlastním dětským vlekem a hřištěm, ski areál pak upravovanými sjezdovými tratěmi, běžkařskými stopami a je bezpochyby ideálním místem pro zábavu a odpočinek.
Našim klientům v době výuky zajišťujeme i přednostní odbavení na vleku tak, aby byl čas jejich lekce maximálně využit.
V areálu je celosezóně denně otevřena PŮJČOVNA LYŽÍ A SNOWBOARDŮ, kde je možné zapůjčení kompletní lyžařské i snowboardové výstroje.

Zkušený profesionální tým instruktorů s víceletou praxí Vám nabízí:

  • Certifikovaný systém metodiky lyžařského a snowboardingového tréninku
  • Optimální výukový plán dle lyžařské vyspělosti žáka a jeho věku
  • Zvládnutí lyžařských dovedností na předem stanovené úrovni
  • Příznivé ceny a přátelskou atmosféru po celou dobu pobytu
  • Výuka nejmenších lyžařů od 3 let ve vlastním uzavřeném areálu s dětským vlekem
  • Přeškolení z klasických lyží na carvingové pro dospělé
  • Zdokonalovací lekce pro vyspělé lyžaře a snowboardisty formou asistovaných jízd

Naší specialitou je práce s malými dětmi předškolního věku. Zahájit výcvik doporučujeme zhruba od tří let. Celá jedna část sjezdovky, je vyčleněna přednostně právě těm nejmenším.

Zároveň se úspěšně zabýváme i výukou pokročilých lyžařů a také nabízíme speciální program pro dospělé začátečníky.

V rámci naší školy můžete využít nabídku programu „KURZ SE ZÁRUKOU“ V něm Vám garantujeme zvládnutí všech základních lyžařských dovedností, včetně jízdy na velkém vleku a to bez ohledu na počet odučených hodin. Tato nabídka vychází vstříc všem, kteří mají určité obavy z nedostatečné šikovnosti nebo nedostatku pohybového talentu.

„Zavazujeme se, že naučíme lyžovat každého, kdo má sám zájem se naučit.“

Na základě požadavků a přání klienta, doporučíme INDIVIDUÁLNÍ nebo SKUPINOVOU VÝUKU, která probíhá dle dohody v těchto jazycích: ČEŠTINĚ, NĚMČINĚ, ANGLIČTINĚ A RUŠTINĚ. Zaměřujeme se i na PŘEŠKOLOVÁNÍ dospělých lyžařů z KLASICKÝCH lyží na CARVINGOVÉ. Vyspělým lyžařům nabízíme zdokonalovací lekce ve skiareálu Mitterdorf na Almbergu v NSR.

Možnost individuelního programu, včetně zajištění dopravy. Ceny na vyžádání – dle aktuálního rozsahu požadovaných služeb.

V rámci naší nabídky je i cenově zvýhodněné předplatné celého kurzu s garancí zvládnutí všech základních lyžařských dovedností, a to bez ohledu na počet odučených lekcí a s jistotou získání Certifikátu naší lyžařské školy v ceně 2.500,- Kč.