Dnes
7°C
Zítra
10°C
07.06.2020
13°C
08.06.2020
10°C

Ski areálSki areál Kubova Huť se rozprostírá v nadmořské výšce 1 000 až 1 200 metrů nad mořem. Středisko je tvořeno čtyřmi sjezdovkami, z nichž jedna je červená a ostatní modré. Červená sjezdovka nese název Střecha a dominuje délkou 600 metrů. Přepravu zajišťují dva vleky s celkovou přepravní kapacitou 976 osob za hodinu. Svůj automobil můžete nechat odpočívat na bezplatném parkovišti, které se nachází nedaleko vleku. Kvalita sněhové pokrývky je zajištěna umělým zasněžovacím systémem a umělé osvětlení umožňuje provoz večerního lyžování.

 

Ski areál Kubova Huť disponuje lyžařskou školou, půjčovnou sportovního vybavení a kvalitním ski servisem. Svah Školní má upravovaný prostor pro sáňkování a bobování. Pro milovníky snowboardingu je připraven snowpark se 3 skoky, 15 raily a miniparkem pro začátečníky. V případě dobrých sněhových podmínek je v prostoru sjezdovky Střecha dráha na ski&snb cross. Své prázdné žaludky naplníte v místním občerstvení. V Kubově Huti je celá řada ubytovacích možností.

 

NAVIGACE SKI AREÁLU:

 

Společný šumavský skipas

5 lyžařských areálů ze středu Šumavy se domluvilo na společném skipasu!
ZADOV-areál Kobyla, areál U Horejšů
NOVÉ HUTĚ-vlek Tatrapoma
KVILDA-celý areál
KUBOVA HUŤ-celý areál

České areály mezi sebou:
protože areály používají stejný odbavovací systém, tak jízdenky zakoupené a platné v areálech Kubova Huť, Kvilda, Nové Hutě - vlek Tatrapoma, Zadov-U Horejšů jsou mezi sebou volně použitelné, tzn. že jízdenka zakoupená v kterémkoliv z těchto areálů platí automaticky i v ostatních areálech – na zadovské Kobyle platí tyto jízdenky pouze na kratších vlecích a neplatí na lanové dráze, ale naopak jízdenky zakoupené v areálu Zadov-Kobyla platí úplně ve všech areálech.

 

Technické vybavení areálu:

Sněžná rolba Prinoth T4S

Sněžná rolba Pisten Bully 100

Sněžné dělo Areco Supersnow

Sněžné dělo Areco Standard

Zasněžovací tyč včetně kompresoru Sufag S10-2

Sněžný skůtr Yamaha

Sněžný skůtr Ski Doo

 

Facebook

sjezdovka Pod Obrovcem

červená 500m

nejvýše položená

železniční zastávka v ČR

webka nadrazi

do údolí Vltavy 

z hotelu Kristián

do údolí z hotelu Kristián

ONLINE

Právě přítomno: 9 hostů a žádný člen